kdo jsme?

a co nabízíme

Pionýr, z.s. 

Pionýrská skupina Otava Sušice

Nuželická 60, 342 01 Sušice

IČ: 66344697 

číslo účtu: 821427319/0800 

ID datové schránky: vsiztu9

Petr Darda

info@psotava.cz

vedoucí PS

co nabízíme?

Nabízíme především smysluplnou náplň volného času dětí, čili mnohem zajímavější alternativu k běžným aktivitám dnešních dětí jako je hraní počítačových her, brouzdání po sociálních sítích (Facebook, Twitter, apod.) a instant messaging (WhatApp, Skype, apod.). Děti vedeme v souladu se základními idejemi Pionýrské organizace (více ZDE), tedy hlavně k vzájemnému přátelství a pozitivnímu vztahu k přírodě a k vlasti. Každoročně pořádáme mnoho výletů, vícedenních akcí i letních táborů, při kterých se vydáváme za přírodními krásami i kulturními památkami. Kromě tábornické činnosti se věnujeme různým rukodělným pracem, hrám a sportům. Podobně zaměřená je i náplň pravidelných schůzek - velice různorodá a zajímavá činnost podle konkrétního zájmů dětí.

Dále nabízíme kvalifikované vedení. Všichni naši instruktoři a vedoucí, kteří jsou v přímém kontaktu s dětmi, prošli odbornými školeními a složili odpovídající zkoušky. Na táborech je samozřejmostí přítomnost proškoleného zdravotníka. Mnoho z našich vedoucích má zkušenosti, které se počítají na celé dekády a mluví za ně perfektní práce. Není se tedy v tomto ohledu čehokoliv obávat. O vaše děti bude skvěle postaráno. Vaše dítě se zaručeně nudit nebude...

Na závěr je třeba také zmínit výborné zázemí. Naše skupina užívá rozsáhlou klubovnu v budově bývalé dětské knihovny v Sušici (Nuželická 60), kde disponujeme ping-pongovým stolem, stolním fotbálkem, vlastní kuchyňkou, řemeslnou dílnou a samozřejmě také dostatkem místa pro rukodělnou činnost a hraní her. Nadstandardní je také vlastní venkovní hřiště, pískoviště a houpačky. Schůzky i akce jsou otevřené každému, kdo se jich chce účastnit a bude se na nich hezky chovat k ostatním.