MARVEL

TÁBOR 2023

POJEĎ SI S NÁMI UŽÍT SUPERHRDINSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ

V polovině srpna jsme se jako kadeti SHIELD vydali s Nickem Furym na výcvik SUPERHRDINŮ. 

Za čtrnáct dní jsme procestovali spoustu planet, kde sídlí naši oblíbení SUPERHRDINOVÉ. Začali jsme rozdělením se do 4 týmů a v těch jsme soutěžili po celý tábor. Výcvik se konal v Popovicích u Benešova, ubytovaní jsme byli ve stanech s podsadou. 

Na přivítanou jsme si připravili velký táborák, u kterého jsme si zazpívali táborové písničky s kytarou. Na každé lokaci jsme se naučili schopnosti daných SUPERHDINŮ, např. se Spidermanem jsme si zkusili opičí dráhu, která je u dětí, a nejen u nich, velmi oblíbená. )

Počasí nám přálo. Občas bylo opravdu velké horko, ale to nám koneckonců vůbec nevadilo, protože jsme se chladili v bazénu nebo při vodních hrách. Nechybělo ani klasické spaní pod širákem. To jsme si všichni moc užili. Naši celotáborovou hru vyhráli Modrý hromovládci. 

Poslední den jsme se vydali pro kameny nekonečna. Museli jsme po 9 kilometrové procházce posbírat 6 barevných kamenů, které jsme následně nalepili na Thanosovu rukavici a mohli jsme hledat poklad. V pokladu děti našly krásné pionýrské upomínkové předměty jako sluneční brýle, karty prší, kostky. Tak táboru AHOJ a těšíme se příští rok. A na další naše akce – třeba s Vámi!

www.psotava.cz, 

IG a FB @psotava

Karol "Kudrlina"

PS Otava Sušice


Fotogalerie

Kontakty: 

tabory@psotava.cz, www.psotava.cz

Facebook a Instagram: @psotava