Poohlédnutí se za naší únorovou akcí

07.03.2022

O jarních prázdninách jsme vyrazili za Piráty do Podmokel.

 Začali jsme v neděli. Hráli jsme různé hry a vyráběli spousty krásných věcí. Namalovali jsme si hrnečky a trika, dále jsme vyráběli dárečky maminkám nebo babičkám k MDŽ. V úterý se naše posádka vydala na cestu za Černovousem. Po vyznačené cestě nepřístupným terénem jsme plnili 9 úkolů, které prověřili naše znalosti i fyzickou odolnost. V úkolech jsme museli sbírat správný materiál pro rozdělání ohně, úspěšně rozluštili pradávné runy či morseovku.

Také jsme společně složili básničku pro Černovouse.

"Hej, Hej, Hej, Piráti jsou nej!

Najdou mapu, Najdou poklad!

A potom je jim hej!" 

Ve čtvrtek jsme vyrazili na Plavbu za nepřítelem do Plzně. Plavbu jsme si moc užili a večer jsme si zazpívali v kolečku a trénovali na letošní a následující tábory. ¨

Pátek byl ve znamení rukodělek a večeři si děti uvařili samy. Udělaly skvělou pomazánku, upekly výborný perník a sýrové tyčinky a vytvořili krásné talíře se zeleninou a ovocem. Vrcholem pátečního večera byla diskotéka, kterou jsme si všichni užili, a dokonce jsme měli i taneční soutěž. 

V sobotu jsme uklidili naše kajuty a vyrazili pro poklad. Po dlouhém hledání kousků mapy, se nám nakonec poklad povedl najít a užili jsme si odměny. 

To byl náš výlet do Podmokel. 

Doufáme, že se uvidíme na další akci.

Fotogalerie