Pohádkový Les 2023

09.04.2023

Na Dny Sušice v sobotu 20.5.2023 uspořádal sušický Pionýr již 23. ročník oblíbeného Pohádkového lesa. Letošním tématem se stali SUPERHRDINOVÉ. Nejen pro děti jakéhokoliv věku, ale i pro dospělé, co si chtěli zpříjemnit den, bylo v Luhu přichystáno celkem 10 kontaktních a 5 nekontaktních stanovišť, každé zaměřeno na jinou vlastnost superhrdinů.

A tak jste se mohli na chvíli jedním z nich stát a vyzkoušet si, jak těžké to vlastně je. 

Vstup byl otevřen od 13:30, poslední účastník si mohl vstupenku koupit v 16:00, projít všechna stanoviště trvalo zhruba 50 minut.

 Mohli jste si zde vyzkoušet například, jak se Spiderman zvládá udržet na síti, jak orientovaný musí být Ant-man, jak těžké je zacházení s Thórovým kladivem nebo jak složitý je oblek Ironmana. Každý, kdo soutěžil, si na konci cesty mohl vytočit v kole štěstí odměnu za to, jak bezvadně zvládl všechny úkoly. V cíli pak byl přichystán oblíbený Fotokoutek, kde jste si mohli i s rekvizitami nechat tento den zvěčnit a udělat si tak hezkou památku. Nalákali jsme Vás na příští rok? Určitě nás také přijďte navštívit a vyzkoušet si zase něco neobvyklého.Děkujeme všem za přízeň, podporu a v nás vloženou důvěru!

Sofka, PS Otava Sušice